Współpraca

Jeśli jesteś blogerem lub influencerem, posiadasz ciekawy profil na Facebooku lub Instagramie i obserwuje Cię duże grono odbiorców. Napisz do nas. Dołącz link i prezentacje statystyk

Możesz również nawiązać współpracę marketingową z naszym sklepem, napisz do nas o zasadach i formie współpracy.

Chętnie nawiążemy współpracę z markami odzieżowymi mającymi w swojej ofercie dresy, bluzy czy koszulki, w celu prezentacji i sprzedaży produktów za pośrednictwem naszego sklepu. 

We wszystkich tych przypadkach napisz do nas na biuro@dresi.pl

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpisania na wybrane maile oraz oferty współpracy.

 

Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych

1. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach jest KBF Krzysztof Bartosz Fiedoryszyn (dalej "Administrator"). Z Administratorem można skontaktować się poprzez adres email biuro@dresi.pl

2. Dane te Administrator przetwarzać będzie w związku z wyrażonym wiadomością e-mail zainteresowaniem współpracą. Podstawą prawną przetwarzania podanych danych osobowych jest podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy lub w związku z zawarciem umowy z Administratorem (art. 6 ust. 1 lit b) RODO).

3. Twoje dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu jakim są negocjacje współpracy i zawarcie umowy i przez czas jej trwania.

4. Odbiorcami danych osobowych są obsługujące Administratora podmioty świadczące usługi związane z obsługą księgową, dostawcy systemów informatycznych i usług IT.

5. Masz prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości rozpatrzenia nawiązania współpracy i zawarcia umowy.

do góry
Wykonanie: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl